Shtepi me qera ose per shitje (Vile 3 kateshe)

Lloji i pronës: Shtëpi

Lloji i ofertës: Shitje Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Porcelan, Rruga e Kokonozeve

Sipërfaqja totale: 650 m2

Çmimi: 1 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 360 m2

Sipërfaqje të tjera: 290 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 3

Dhoma: 9

Viti: 1998

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Uje 24 ore pa nderprerje

Kati: -

Katet: 3

Qellimi: Banim Bisnes Të Ndryshme

Orientimi: Jug-Lindje

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR04A650S0008

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Shtepi per shitje (Vile 3 kateshe) 

  • Cmimi per qera eshte 1000 euro ne muaj (I diskutueshem). 
  • Cmimi per shitje eshte 400.000 Euro (i diskutueshem).

 Vile 3 kateshe, me siperfaqe ndertimi 120 m2 cdo kat. Siperfaqja rrethuese (bahce, garazh per 2 autovetura, peme etj) 290 m2. Cdo kat ka banjen e vet, veranden, kuzhinen si dhe 3 dhuma gjumi. Uje 24 ore pa nderprerje. Vila eshte e vendosur ne nje zone te qete.  Vila ndodhet ne buze te rruges dhe vetem nje ane te saj ka komshi, pjeset e tjera jane te lira. Vila plus ambjentet e saj jane te pershtatshme per banim, kopesht femijesh, shoqata, zyra etj. Adresa: Mbas Porcelanit ne rrugen e Kokonozeve.  

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top