SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE TIRANE

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Mbikalimi i Kamzes, Casa Italia

Sipërfaqja totale: 74 m2

Çmimi: 450 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 67 m2

Sipërfaqje të tjera: 7 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2011

Mobilimi: -

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: 6

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes

Orientimi: Veri-Lindje

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Pespa Alumin Shpk

Celular: 0682084735

E-mail: imobiliare@pespagroup.com

Website: pespa group

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

SUPER OKAZIONSHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIEMe siperfaqe totale 74.3m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 38.Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics.Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.CMIMI 450 EURO/M²  Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:CEL: 0682084735MAIL: imobiliare @pespagroup.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top