SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: Durres , Lagjia 13 Plazh

Sipërfaqja totale: 78 m2

Çmimi: 450 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Mobilimi: Mobilim i pjesshëm

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: 5

Katet: -

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Pespa Alumin Shpk

Celular: 0682084735

E-mail: imobiliare@pespagroup.com

Website: pespa group

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

SUPER OKAZIONSHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIEMe siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit.Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega.Pallati ndertuar me parametra bashkekohore.Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.CMIMI 450 EURO/M²  Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:CEL: 0682084735MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top