Tirane, jap me Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi.

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi.

Sipërfaqja totale: 1 000 m2

Çmimi: 5 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi. 
Ambient me siperfaqe 1000 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti ka fasad xhami, ndodhet buze rruge kryesore, eshte bosh dhe ofron mundesi rreklamimi. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. 
Cmimi 4 Euro/m2 e negocieshme

Tirana, for rent Business Environment at Durresi Street, near Zogut te Zi. Environment with surface 1000 m2, paved with tile, it is located on 2-nd floor of a new building. The environment has glass facade, it is located near the main road,the environment is empty and it offers advertising opportunity. The environment is appropriate for any kind of business. 
Price 4 Euro/m2 negotiable.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top