Tirane, jap me qira Ambient per zyra ne Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku.

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku.

Sipërfaqja totale: 435 m2

Çmimi: 12 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Zyrë

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Tirane, jap me qira Ambient per zyra ne Rr. Vaso Pasha, zona ish Blloku. Ambient zyre + 4 WC, me siperfaqe 435 m2, eshte i shtruar ne pllake , ndodhet ne nje ndertim te ri. Ambienti eshte bosh, eshte shume i pershtatshem per zyra dhe aktivitete biznesi.
Cmimi 12 Euro/m2.
__________________________________________________ _________
Tirana, for rent Office Environment at Vaso Pasha Street, near Blok area. Environment+4 bathrooms, with surface 435 sqm, is paved in tiles, located on a new building. The environment is empty and is appropriate for office or any kind of business.
Price 12 Euro/sqm. 

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top