Tirane, Jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Medrese.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Dibres, prane Medrese.

Sipërfaqja totale: 56 m2

Çmimi: 214 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E mirë

Kati: 3

Qellimi: Banim

Ashensor: Jo

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: Tirane, Jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Medrese.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. Dibres, prane Medrese. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 56 m2, I shtruar ne pllake dhe parket ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, ndodhet ne nje zone te qete, ka 1 AC, I rikonstruktuar dhe ka orjentim Jug-Lindje. Cmimi 30.000 Leke/muaj.

 

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top