Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. e Kavajes.

Sipërfaqja totale: 67 m2

Çmimi: 500 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 5

Qellimi: Banim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes. 
Apartament 1+1+1 WC+1Bll me siperfaqe 67 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka sistem ngrohje qendror chiller, eshte i pa banuar me perpare dhe po mobilohet me mobilim moderrn te ri. Apartamenti ka punime shume cilesore si dhe ofron mundesi parkimi kundrejt pageses. 
Cmimi 500 Euro/muaj.

Tirana, Apartment 1+1 for rent at Kavaja Street. 
The Apartment has 1 bedroom, 1 living room, 1 bathroom and a balcony with surface 67 m2, paved with tile and parquet; it is located on 5-th floor of a new building. The apartment has heating-cooling chiller system, and it has vey quality works. Parking space in charge. 
Price 500 Euro/month.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top