Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Aleksander Mojsiu.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Aleksander Mojsiu.

Sipërfaqja totale: 100 m2

Çmimi: 200 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Aleksander Mojsiu. 
Apartament 2+1+1WC+1Bll me siperfaqe 100 m2 banim, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Orientohet nga Lindja si dhe ofron mundesi parkimi ne zone. 
Cmimi 28.000 Leke/muaj.

Tirana, for rent Apartment 2+1 at Aleksander Mojsiu Street. 
The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom a balcony with surface 100 m2, pave with tile and it is located on 5-th floor of a new building. The apartment is totally reconstructed and furnished. It is oriented form the South. Parking space available. 
Price 28.000 Leke/month.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top