Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise.

Sipërfaqja totale: 100 m2

Çmimi: 100 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 2

Dhoma: 2

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Apartament 2+1+dhome gatimi+2wc+2Bll, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti mobilohet totalisht sipas deshires se klientit, eshte i pa banuar me pare, 1AC, orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 450 Euro/muaj. I negociueshem.
_________________________________________ _________
Tirana, for rent Apartment 2+1 at Sami Frasheri Street. The Apartment with surface 100 sqm, is paved in tiles and parquet, located on a new building. The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, cooking chamber, 2bathrooms and 2balconies, is fully furnished, AC, orientation South-West.
Price 450 Euro/month. Negotiable. 

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321
4

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top