Tirane, jap me qira Magazine ne Autostraden Tirane – Durres km 7.

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Autostrada Tirane - Durres

Sipërfaqja totale: 280 m2

Çmimi: 1 200 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: -

Katet: -

Qellimi: Bisnes

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Tirane, jap me qira Magazine ne Autostraden Tirane – Durres km 7.

Magazine me siperfaqe ndertimi 280 m2, i shtruar ne beton. Magazina eshte buze rruges kryesore dhe ka mundesi rreklamimi te biznesit. Ambienti eshte konstruksion Beton Arme ka truall per parkim rreth saje, ka mundesi per magazinim dhe akses te makinerive te tonazhit te larte. Mundesi zgjerimi ne siperfaqe kundrejt pageses.

Cmim 1200 Euro/muaj.

 

Tirana, for rent Store at Highway Tirane – Durres km7. Store with surface 280 m2, paved with concrete. The environment is reconstructed with Arme Concrete,  parking space in the environment and it has higher tonnage machines access. The environment surface can be widen .

Price 1200 Euro/month.

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top