Tirane, jap me qira Magazine ne Komunen Kashar.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Komunen Kashar.

Sipërfaqja totale: 650 m2

Çmimi: 155 000 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

 

C

Magazine me siperfaqe trualli 880 m2 dhe siperfaqe magazinimi 650 m2. Magazina ka permasa 30 x 33 dhe lartesi maximale 7 ml. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie dhe ndodhet prane rruges Nacionale Tirane – Durres por jo me akses te drejte per drejte.

Cmimi 155.000 Euro i negociueshem.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top