Tirane, jap me qira Magazine ne Komunen Kashar.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Komunen Kashar.

Sipërfaqja totale: 1 800 m2

Çmimi: 950 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Magazine ne Komunen Kashar. 
Magazine me siperfaqe ndertimi 650 m2, ndodhet shume prane Qendres Tregtare dhe vetem 150 m larg Autostrades Tirane – Durres ne vije ajrore. Magazina eshte e mbuluar, ka mure perimetrale betoni dhe ndricim natyral. Ambienti eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. 

Cmimi 950 Euro/muaj.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top