Tirane, jap me qira Magazine ne Rr. Tirane - Durres, Vaqarr.

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Tirane - Durres, Vaqarr.

Sipërfaqja totale: 400 m2

Çmimi: 1 200 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Magazine ne Rr. Tirane - Durres, Vaqarr. Magazine me siperfaqime 400 m2 dhe lartesi 5 m, truall me siperfaqe 2000 m2, eshte e rrethuar, ka linje elektrike 3 fazore, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 1200 Euro/muaj.I negociueshem.
____________________________
Tirana, for rent Storehouse at main road Tirane-Durres, Vaqarr. Storehouse with surface 400 sqm and height 5 m and yard with surface 2000 sqm, is covered, appropriate for any kind of business. 
Price 1200 Euro/month. Negotiable.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top