Tirane, jap me qira Objekt Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike.

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike.

Sipërfaqja totale: 295 m2

Çmimi: 15 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, jap me qira Objekt Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike.

Ambient biznesi me siperfaqe prej 925 m2 perbehet nga 7 ambiente te vecanta te pozicionuara ne katin perdhe dhe te 1-re te nje objekti. Ambienti eshte i organizuar me shkalle te brendshme, eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i shtruar ne pllake. Ambienti eshte shume pershtatshem per biznese te ndryshme, showroom, call-center etj. Mundesi parkimi brenda ne objekt. Cmimi eshe ne funksion te siperfaqes. Cmimi 15 Euro/m2 – 12 Euro/m2.

Tirana, for rent Business Building at Kavaja Street, near Catholic Church.

The environment has the surface 925 m2, divided into 7 different environments, located on ground floor and 1-st floor of a building. The environment is organized with internal stairs; it is totally reconstructed and paved with tile. The environment is very appropriate for different business, showroom, call-centre etc. Parking space inside the building. The price depends upon the surface of the building. 
Price 15 Euro/month – 12 Euro/month.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top