Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv. Zogu i pare

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Blv. Zogu i pare

Sipërfaqja totale: 120 m2

Çmimi: 1 000 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Zyrë Bisnes

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate 2

Celular: 0682053362

E-mail: tiranarealestate1@gmail.com

Website: Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv. Zogu i pare

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv. Zogu i pare, prane Ministrise se Drejtesise. Ambient me siperfaqe 120m2. I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 hapesira, 1 Wc dhe 1 depo. Ambient I pershtatur per Furre Buke, pasticeri, me te gjitha pajisjet per te ushtruar kete aktivitet. Ambienti jepet me qera edhe bosh.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

--------------------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Business Space at Zogu I Boulevard. Space with surface 120sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a new building. The Space is organized in 2 open spaces , 1 bathroom and a storage space. Space is appropriate for Bakery, it has all the equipment for this business. The space can be rent without equipment. 
Price 1000 Euro/month.

Per me teper informacion ... http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3507-qera-ambient-biznesi-n...

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top