Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu.

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Muhamet Deliu.

Sipërfaqja totale: 450 m2

Çmimi: 1 350 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate 2

Celular: 0682053362

E-mail: tiranarealestate1@gmail.com

Website: Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, i shtruar ne pllake, me siperfaqe 450m2, ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka mundesi reklamimi, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare.

Cmimi 3 Euro/m2.

................................................................

Tirane, For Rent Business Space at Muhamet Deliu Street. Space is organized in an openspace and a bathroom, paved in tiles, with surface 450sqm, on the first floor of a new building. Space has advertising opportunities and it is appropriate for any king of business.

Price 3 Euro/sqm.  

 

Per me shume informacion>>>  http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3655-qera-ambient-biznesi-ne-rr-muhamet-deliu.html?lang=sq

 

 

 

Tirana Real Estate

Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane

Kontakt:  0682053362

skype: tiranarealestate1

email: tiranarealestate1@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top