Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Myslym Shyri

Sipërfaqja totale: 150 m2

Çmimi: 375 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: -

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 1

Katet: 3

Qellimi: Zyrë Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate 2

Celular: 0682053362

E-mail: tiranarealestate1@gmail.com

Website: Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri.  Ambient me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1Wc. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 50000 Leke/muaj.
--------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Business Space at Myslym Shyri Street. Space with surface 150sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a villa. The Space is organized in 1 open space and  1 bathroom. Space is appropriate for any kind of business.

Price 50000 Leke/month.

Per me shume informacion...  http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3533.html?lang=sq&format=html

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top