Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Kodra e Diellit

Sipërfaqja totale: 75 m2

Çmimi: 350 EURO

Të dhëna të tjera

Dhoma: 1

Qellimi: Banim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0692053361

E-mail: tiranarealestate.al@gmail.com

Website: Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake and parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje dhe ftohje qendrore chiller.Cmimi 350 Euro/muaj.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top