Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane 21-Dhjetorit

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, prane 21-Dhjetorit.

Sipërfaqja totale: 75 m2

Çmimi: 300 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E mirë

Katet: 2

Qellimi: Banim

Orientimi: Jug

Ashensor: Jo

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane 21-Dhjetorit. Apartament 2+1+1 aneks gatimi +1 WC+1Bll, me siperfaqe 75 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartament totalisht i mobiluar, 1AC, orientohet ne Jug. 
Cmimi 300 Euro/muaj.I negociueshem
__________________________________________________

Tirana, for rent Apartment 2+1 at Muhamet Gjollesha Street. Apartment with surface 75 sqm, paved in tiles and parquet, located on the 2-nd floor of a building, no elevator. The Apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom, 1 balcony, fully furnished, 1 AC, orientation South.
Price 300 Euro/month.Negotiable

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top