Tirane, japim me qira Magazine 200 m2 ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson.

Sipërfaqja totale: 200 m2

Çmimi: 500 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, japim me qira Magazine 200 m2 ne Rr. Sami Frasheri, prane sheshit Willson. Magazina 200m2 eshte bodrum. Ambienti eshte i shtruar ne pllake , i ndricuar me dritare natyrale, ka energji elektrike, sistem alarmi dhe sistem kondicionimi. Ambienti eshte shume i pershtatshem per magazinim, depo etj. Mundesi parkimi ne zone.
Cmimi 500 Euro/muaj. 
____________________________________________
Tirana, for rent Storehouse at Sami Frasheri Street, near Wilson Square. Storehouse with surface 200 sqm is placed on the underground floor. The environment is paved in tile, has windows, alarm system and AC. The environment is suitable for storehouse and depot. Parking space available. 
Price 500 Euro/month.. 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top