Tirane, japim me qira Magazine ne Rr. Kavjes, mbas Qytetit te Nxenesve.

Lloji i pronës: Depo / Magazinë

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Kavjes, mbas Qytetit te Nxenesve.

Sipërfaqja totale: 420 m2

Çmimi: 1 000 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: E mirë

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, japim me qira Magazine ne Rr. Kavjes, mbas Qytetit te Nxenesve. Mangazine me siperfaqe 420 m2 dhe lartesi 3 m, e shtruar ne pllake, ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri. Magazina nuk ka akses direkt me Rr. Kavajes. 
Cmimi 1000 Euro/muaj.
__________________________________________________ _________

Tirana, for rent Warehouse at Kavaja Street. The warehouse with surface 420 sqm and 3 m height, paved in tiles, located on the basement of a new building, no access to the main road.
Price 1000 Euro/month.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top