Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi.

Sipërfaqja totale: 1 000 m2

Çmimi: 900 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Zogut te Zi. 
Ambient me siperfaqe 1000 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne funksion te ambienteve te sherbimit. Ambienti ka fasad xhami, ndodhet buze rruge kryesore dhe ofron mundesi rreklamimi. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. 
Cmimi 900 Euro/m2.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top