Tirane, shes Ambient Zyre ne Rr. Perlat Rexhepi.

Lloji i pronës: Zyra / Klinika

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Perlat Rexhepi.

Sipërfaqja totale: 90 m2

Çmimi: 216 000 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Zyrë

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, shes Ambient Zyre ne Rr. Perlat Rexhepi. 
Ambient 1+1+1WC+1Bll me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambienti ka sistem ngrohje qendror chiller, eshte i pamobilur dhe shtiet vetem me k/bufe. Ka orientim Jug-Veri dhe eshte i paisur me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 2400 Euro/m2.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top