Tirane, shes Apartament 3+1 ne Rr. Kristo Luarasi, prane Liqenit Artificial.

Lloji i pronës: Garazh

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Kristo Luarasi, prane Liqenit Artificial.

Sipërfaqja totale: 149 m2

Çmimi: 1 200 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 149 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 2

Dhoma: 3

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Tirane, shes Apartament 3+1 ne Rr. Kristo Luarasi, prane Liqenit Artificial. Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+2Bll, me nje siperfaqe 149 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka sistem Chiller, orientohet ne Jug-Lindje. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200 Euro/m2. I negociueshem.
__________________________________________________ _________
Tirana, for sale Apartment 3+1 at Kristo Luarasi Street, near Tirana Lake. Apartment has 3 bedrooms, 1 living room, kitchen+2bathrooms+2balconies, with surface 149 sqm, is paved in tiles and parquet, located on 5-th floor of a new building. Apartment is fully furnished, Chiller system, orientation South-East. Apartment has regular documents of ownership.
Price 1200 Euro/sqm. Negotiable.  

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top