Tirane, shes Lokal ne Rr. Myslym Shyri.

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Myslym Shyri.

Sipërfaqja totale: 66 m2

Çmimi: 320 000 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Tirane, shes Lokal ne Rr. Myslym Shyri. Lokal me siperfaqe 66 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe e nje pallati. Lokali eshte aktualisht ne pune, ka fasade xhami, i pershtatshem dhe per aktivitet biznesi. Ambjenti ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 320.000 Euro. I negociueshem.
__________________________________________________ _________
Tirana, for sale Coffee Shop at Myslym Shyri Street. Coffee shop with surface 66 sqm, is paved in tiles, located on ground floor of a building. The environment now is in use as coffee shop, has glass facade, advertising opportunity, has regular documents of ownership.
Price 320.000 Euro. Negotiable.  

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

Tirana Real Estate
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top