Tirane, shes toke 7.100 m² 30 Euro/m² (Berzhite)

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Berzhite

Sipërfaqja totale: 7 100 m2

Çmimi: 30 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: muja

Celular: 0672016540

E-mail: hsnmuja@hotmail.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Shitet toke me siperfaqe 7100 m2 ne Berzhite-Tirane. Toka e pajisur me certifikate pronesie dhe shume afer autostrades se re ne ndertim Tirane-Elbasan. Nuk shitet e ndare

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top