Tirane, shes Truall ne fshatin Fikas, ne Komunen Farke.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: ne fshatin Fikas, ne Komunen Farke.

Sipërfaqja totale: 1 000 m2

Çmimi: 35 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, shes Truall ne fshatin Fikas, ne Komunen Farke.

Truall me siperfaqe 1.000 m2 me terren kodrinor ndodhet prane rruges se re nacionale Tirane-Elbasan. Trualli eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie dhe ka mundesi zgjerimi. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim privat ose biznes.
Cmimi 35 Euro/m2. 

 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top