Tirane, shesim Ambjent 1 kat ne Rr. Dibres, prane Oxhakut.

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Dibres, prane Oxhakut.

Sipërfaqja totale: 53 m2

Çmimi: 1 450 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E mirë

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, shesim Ambjent 1 kat ne Rr. Dibres, prane Oxhakut. Ambjent +1WC me siperfaqe 53 m2 dhe verande me siperfaqe 25 m2, I shtruar ne pllake, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 1450 Euro/m2. I negociueshem.
_________________________________________ _________

Tirana, for sale Environment at Dibra Street. Environment + 1WC with surface 53 sqm and veranda with surface 25 sqm, paved in tiles, located on the 1-floor of a building, appropriate for any kind of business, regular documents of ownership.
Price 1450 Euro/sqm. Negotiable 

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top