Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Yzberisht.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: ne Yzberisht.

Sipërfaqja totale: 101 m2

Çmimi: 460 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Banim Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartament 2+1+2wc+2 bll, me siperfaqe 101 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, AC, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 460 Euro/m2. I negociueshem.
_________________________________________ _________
Tirana, for sale Apartment 2+1 at Yzberisht. Apartment with surface 101 sqm, is paved in tiles and parquet, located on 6-th floor of a new building. The apartment has 2 bedrooms, living room, 2 bathrooms and a balcony, has regular documents of ownership. 
Price 460 Euro/sqm. Negotiable.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top