Tirane, Shesim apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: tek Kthesa e Kamzes

Sipërfaqja totale: 102 m2

Çmimi: 450 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Shesim apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes. Apartament 2+1+2Wc+1Bll me siperfaqe 102.5 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ka dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 450 Euro/m2.
_____________________________________________
Tirana, for sale Apartment 2+1 at Kamza intersection. The Apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2bathrooms+balcony, with surface 102.5 sqm, is paved in tile, located on 6-th floor of a new building. The Apartment has regular documents of ownership.
Price 450 Euro/sqm.

BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top