Tirane, Shesim Apartament 5+1 ne Rr. Liman Kaba, prane Fushave Dinamo.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Liman Kaba

Sipërfaqja totale: 311 m2

Çmimi: 311 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 3

Dhoma: 5

Mobilimi: Mobilim i pjesshëm

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Qellimi: Banim

Informacione për publikuesin

Ofruesi: tirana real estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: Tirane, Shesim Apartament 5+1 ne Rr. Liman Kaba, prane Fushave Dinamo.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Shesim Apartament 5+1 ne Rr. Liman Kaba, prane Fushave Dinamo. Apartament 5+1+dhome gatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 311 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar,6AC, sistem ngrohje-ftohje qendrore, oxhak, me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi 12000 Euro/m2.

  

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top