Tirane, shesim Toke ne Lunder, prane Qendres TEG.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: ne Lunder, prane Qendres TEG.

Sipërfaqja totale: 500 m2

Çmimi: 170 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

 

Tirane, shesim Toke ne Lunder, prane Qendres TEG. Toke me siperfaqe 500 m2 ndodhet ne zone e cila ofron sherbime te ndyshme fala afersise qe ka me qendren tregetare ashtu dhe sherbimeve te ndryshme industriale. Prane zones se re urbane rezidenciale ku spikat ndertimi i vilave me standartin me te mire te ndertimit. Ka dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 170 Euro/m2.

 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: tiranarealestate@gmail.com
www.tiranarealestate-al.com
http://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/19503386321

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top