Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue Club

Lloji i pronës: Shtëpi

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Sadik Petrela

Sipërfaqja totale: 308 m2

Çmimi: 350 000 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Katet: 3

Qellimi: Banim Bisnes

Ashensor: Jo

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate 2

Celular: 0682053362

E-mail: tiranarealestate1@gmail.com

Website: Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue Club

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue Club. Vile me siperfaqe totale ndertimi 308m2 dhe oborr me siperfaqe 265m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 open space.

Kati i 2-te ka oxhak funksional, 1 ambient gatimi dhe ndenje dhe 1 WC.

Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe verande.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 350000 Euro, i negociushem.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tirana, for Sale  3 Storey Villa at Sadik Petrela street. Villa with surface 308 sqm and yard 265sqm ,is paved in tiles and parquet.

The 1-st of the villa has 1 open space.

The 2-nd floor has 1 living room with functional chimney, 1 kitchen and 1 bathroom.

The 3-rd floor has 3 bedrooms, 1 bathroom and a veranda.

The Villa has Chiller system, functional chimney. It is furnished, organized with internal stairs, it has green yard, parking space available. 

Price 350000 Euro.

 

Per me teper informacion… http://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/3516.html?lang=sq&format=html

 

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top