Tirane, Vore shes Truall me siperfaqe 30.000 m2.

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Tirane, Vore

Sipërfaqja totale: 30 000 m2

Çmimi: 20 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Të Ndryshme

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: tiranarealestate@gmail.com

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Vore shes Truall me siperfaqe 30.000 m2. 
Truall me siperfaqe 30.000 m2, ndodhet 13 km larg qendres Tiranes dhe pak min larg qendres se Vores. Truall i mbjell me bimesi dhe lendina, ka terren fushore-kodrinor, dalje te drejt per drejt ne autostrade. Prona ka dokumenta te rregullta pronesie dhe eshte e pershtatshme per Instuticione arsimore, spitalore, qendra sociale , resorte etj. 
Cmimi 20 Euro/m2.

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: tiranarealestate@gmail.com

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top