Toke ne shitje (Orikum)

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: Orikum, buze rruges nacionale Vlore-Llogara

Sipërfaqja totale: 23 800 m2

Çmimi: 110 EURO

Të dhëna të tjera

Kati: -

Katet: -

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Kodi: DHVLT28000S0063

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Toke ne shitje (Orikum)

Shitet toke me siperfaqe 23.800 m2 ne Orikum, Vlore. Toka ndodhet buze rruges nacionale Vlore-Llogara dhe lumit te Tragjasit. Ajo eshte e pajisur me vertetim hipotekor dhe ofron nje mundesi mjaft te mire per te zhvilluar biznesin tuaj.

Cmimi 110 euro/m2   (i diskutueshem)

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top