Toke ne shitje (Rradhime)

Lloji i pronës: Tokë / Truall

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: Rradhime, Vlore

Sipërfaqja totale: 3 800 m2

Çmimi: 0 EURO

Të dhëna të tjera

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 


Kemi disa mije metra katrore toke ne Rradhime Vlore. E vlefshme per biznese dhe banim kryesisht ne fushen e turizmit. Siperfaqet ndodhen ne bregdet dhe jane perkatesisht, 500 metra katror, 1000 metra katror dhe 2300 metra katror. Cmimi i diskutueshem ne baze te tregut. Kemi ne dispozicion certifikatat per secilen prej tyre.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top