Vile me qera

Lloji i pronës: Shtëpi

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Gjon Buzuku, 5 min. larg qendres

Sipërfaqja totale: 0 m2

Çmimi: 300 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 2

Dhoma: 4

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore

Katet: 2

Qellimi: Banim

Ashensor: Jo

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Jap me qera nje vile 2 kateshe te vogel ne rrugen "Gjon Buzuku" (5 min largqendres ). 1 dhome e gjysem dhe guzhine, banje  si dhe ballkon ne katin esiperm, kurse ne katin perdhe dhome e madhe si dhe banje. Parking per njemakine .Cmimi 400000 leke. 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top