Vile me qera

Lloji i pronës: Shtëpi

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rruga "Mihal Duri", prane bllokut te ambasadave

Sipërfaqja totale: 0 m2

Çmimi: 0 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore (UKT)

Katet: 4

Qellimi: Banim Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Vile me qera

Jepet me qera nje vile ne nje zone te kerkuar dhe mjaft te qete. Vila ndodhet ne rrugen "Mihal Duri" dhe prane bllokut te ambasadave. Ajo eshte e pershtateshme per banim, por edhe per aktivitete te tjera. Vila
eshte 3-kateshe + nje kat papafingo. Vend parkimi per disa makina. E mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojeshme. Per ta pare vilen nga afer apo per me teper informacion, ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top