Vlore - Apartamente me 400 euro/m2 dhe garazh me 4000 euro/ Te dy ndodhen ne nje godine

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Vlorë

Adresa: lagjia Lef Sallata

Sipërfaqja totale: 103 m2

Çmimi: 400 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Viti: 2008

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Katet: 9

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Pespa Imobiliare

Celular: 00355682056356

E-mail: imobiliare@pespagroup.com

Website: http://www.pespagroup.com/imobiliare

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Vlore - Shiten 2 apartamente me 400 euro/m2 dhe garazh me 4000 euro/ Te dy ndodhen ne nje godine.

Ap. 104 m2 +23 m2 vrd, kati 6, 2+1 me dy banjo, orientuar nga veri-perendimi, Kulla 3
Ap. 103 m2, kati 6, 2+1 me dy banjo, i orientuar nga lindja, Kulla 3

ME BLERJEN E NJE APARTAMENTI OFROHET DHE NJE GARAZH, QE NDODHET NE PO TE NJEJTIN PALLAT ME SIP.15 M2 DHE QE JEPET ME CMIM TOTAL 4000 EURO.

Cmimi i shitjes: 400 euro/m2 per siperfaqen e ap dhe 200 euro/m2 per veranden.

Apartamentet ndodhen ne lagjien Lef Sallata

Pallati ndodhet buze rruges Vlore-Skele.

PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE :
Mob: +355 68 20 56 356
e-mail: imobiliare@pespagroup.com

web:www.pespagroup.com/imobiliare

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top