Zyra me qera ne autostraden Tirane-Durres

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Industriale, Mbikalimi i Rinasit, Kashar

Sipërfaqja totale: 765 m2

Çmimi: 10 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqje të tjera: 535 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 4

Dhoma: 7

Viti: 2011

Mobilimi: Mobilim i pjesshëm

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore

Kati: 2

Katet: 2

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: elvin.xhimitiku@immokontakt.al

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Ambjente zyrash me qera

Behet fjale per katin e dyte te nje ndertese dy-kateshe te pozicionuar ne Autostraden Tirane-Durres me konkretisht 7 ambjente zyrash qe jepen me qera. Zyrat jane te nje madhesie 750 x 750 dhe te ofrojne mundesi qe te krijosh disa poste pune brenda nje hapesire. Ndertimi eshte i ri (viti 2011) dhe i pajisur me te gjitha sistemet si: ngrohje-ftohje, internet, telefon. Ne hyrje eshte recepsioni, me pas kalohet ne nje koridor ku ne te dy anet e tij jane pozicionuar zyrat. Ne fund te koridorit jane dy zyra me te medha te pajisura me banjo dhe me pamje nga autostrada Tirane-Durres. Lartesia e katit eshte 3.3 metra shume e pershtatshme per zyre. Pervec ketyre ambjenteve ka edhe dy tarraca te shfrytezueshme me siperfaqe 765 m2, ne te cilat del edhe ashensori. Gjithashtu mund te shfrytezoni edhe oborrin me siperfaqe 535 m2. Ne katin e pare te objektit ndodhet nje magazine e cila dhe kjo jepet me qera. Linkun e saj po ua jap me poshte.

http://www.immokontakt.al/objekt/magazine-me-qera-1

Cmimi 10 euro/m2

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top