Si te mobilosh nje Apartament 1+1

Ndriçimi, drejt natyralitetit

Përsa i përket ndriçimit ne nje apartament 1+1, po parapëlqehet mundësia e ndriçimit natyral. Materiale të tejdukshme perimetrale, veçanërisht me xham, dritare gati një faqe muri ose që zënë sipërfaqe të madhe, krijojnë një afërsi të pjesës së brendshme të shtëpisë me natyrën.

Si te mobilosh nje Apartament 1+1
Si te mobilosh nje Apartament 1+1
Si te mobilosh nje Apartament 1+1
Si te mobilosh nje Apartament 1+1
Si te mobilosh nje Apartament 1+1

Shqiptaret preferojne me shume raftet e hapur sesa dollapet e mbyllur, ne apartamentet e tyre.

Ne kete perfundim kemi arritur pasi vezhguam apartamentet ne shitje ne Tirane. Raftet që montohen ne mure janë shumë praktikë, sepse lejojnë shfrytëzim maksimal të hapësirës dhe mund te bëhen me lartësi deri në tavan, ndërsa punimi sipas formes se dhomes i bën të përkryer sepse ndjekin ekskluzivisht nevojat dhe dëshirat e përdoruesve.
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje

Apartamente ne Shitje - Immokontakt

Immokontakt eshte agjensia me re ne Tirane qe disponon apartamentet me te mira ne shitje. Nese ju jeni te interesuar per nje apartament ne shitje, atehere opsioni me i leverdisshem eshte te lidheni me agjensine Immokontakt, e cila do ju udheheqi me shume profesionalizem drejt apartamenteve me te mira ne shitje ne Tirane.
Per me shume informacion mbi apartamentet qe kemi ne shitje, klikoni ne:  www.immokontakt.al  

Apartamente ne Shitje - Immokontakt, një zgjedhje e zgjuar

Ne jemi të apasionuar për të krijuar ide dhe projekte të mëdha duke arritur të krijojme standarde në cdo gjë që bëjme dhe kemi apartamentet me te mira ne shitje ne Tirane.
Sot ne nuk jemi thjesht nje agjenci imobiliare, ne mendojmë për cdo aspekt të nje apartamenti ne shitje dhe këtë e arrijmë duke menaxhuar të gjitha proceset qe kerkon shitja e nje apartamenti, që nga ndërtimi i saj deri tek cilësia e jetës tuaj ne apartamentet qe ne kemi ne shitje.

Qëllimi yne

Shiten shtepi ne bregdet

Tregu imobiliar i shitblerjes së pasurive të paluajtshme në Shqipëri duket se ka hyrë në një fazë interesante, ku spikat sidomos ai per apartamente ne shitje në bregdet. Kjo për faktin se gjithmonë e më tepër për këto pasuri te paluajtshme, e sidomos për apartamente ne shitje dhe toka në zonat turistike dhe kryesisht në bregdet, një interes të madh po tregojnë tashmë edhe të huajt.

apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje
apartamente ne shitje

Apartamente ne Shitje ne Tirane

Apartamente ne Shitje ne Tirane

Ofrojme apartamente te permasave dhe tipeve te ndryshme per shitje ne Tirane me cmimet me te favorshme ne treg.

Vetem pak apartamente te lira ne shitje ne kete residence banimi!

Nje kompleks apartamentesh per shitje ne nje nga vendndodhjet me interesante te Tiranes ku jane te gjitha sherbimet perreth kompleksit.

Rezidenca eshte ndertuar nga nje kompani e madhe dhe e njohur ne Shqiperi per cilesi dhe standart si edhe perfundim te punimeve ne kohe.

Pikat kryesore:

^ Back to Top