Ngjyrat e duhura per ambjentet e shtepise suaj

Ngjyrat për dhomën e ngrënies
Kur ju duhet të zgjidhni ngjyrat për dhomën e ngrënies, tonet e tokës janë zgjeshja e shumë njerëzve. Këto ngjyra, jo vetëm transmetojnë ngrohtësi, por janë dhe shumë të gjithanshme. Nëse do të përdornim psikologjinë e njyrave, ngjyrat si e kuqja dhe portokallia mendohet të jenë stimuluese dhe thuhet se rrisin oreksin e një personi. Nga një këndvështrim tjetër, bluja mendohet t’jua heqë oreksin, dhe për këtë arsye nuk këshillohet si zgjedhje për dhomën e ngrënies.

Te blesh shtepi ne Europe

Sipas një studim i fundit i situatës imobiliare në Evropë pavarësisht rënies ekonomike, të investosh në tregun e pronave evropiane, ende mund të përfaqësojë një mundësi të mire. Kjo pasi aludohet me faktin që çmimet e shtëpive kanë arritur në fakt, nivelet më të ulëta në vitet e fundit dhe tregojnë shumë konkurruese normat e interesit.

Me poshte gjeni informacionin per anen negative dhe positive per cdo qytet ne Europe:

Tani më e lehtë të blesh shtëpi me IMMOKONTAKT

Tani mjafton nje klikim dhe mund te blini shtepine e endrrave tuaja. Kompania KONTAKT, me sloganin e saj, “Te ndertosh eshte me shume se cfare duket”, ju ofron qe nga shtepia, zyra apo kudo qe jeni, te mund te informoheni dhe te zgjidhni mes ofertave qe ne ofrojme per blerjen e nje shtepie, vetem duke klikuar ne www.immokontakt.al, dhe me pas çdo gje do te jete ne doren tuaj.

Tags: 
^ Back to Top